0536 446 14 91 - 0212 436 13 84 ax-san.reklam@hotmail.com

Vinil Tabela

Bağcılar Vinil Tabela

Vinil tabela, dijital baskı yöntemiyle baskı yapılan vinilin yani brandanın profil şasesine dört bir taraftan gerilerek önceden hazırlanmış dörtgen şeklindeki bir kasanın içine aydınlatma sistemi kurularak üstüne kapatılarak hazırlanan bir tabela çeşididir. Kasa üzerine monte edildikten sonra vinil tabelaya aydınlatma sistemi eklenerek ışıklı vinil tabela olarak kullanılabilir. Ya da direkt ışıksız olarak da monte edilebilir. Özellikle ışıklı olarak son yıllarda büyük rağbet görmeye başlamış, uygulama alanlarının akşamları ve geceleri de ışıl ışıl olmasına fırsat vermiştir.

Vinil tabela pek çok avantaj sağlar. Özellikle de tek parça olarak imal edilebiliyor olması, kullanımı ve estetiği açısından artıdır. İstenen her ölçülerde, farklı boyutlarda hazırlanabilen vinil tabelalar reklamınızı dilediğiniz gibi yapabilmenize fırsat verir. Bizler Bağcılar vinil tabela imalatında uzun yıllardır başarılı sonuçlar üretiyor, her ihtiyacı sorunsuz karşılıyoruz.

Vinil Tabelaların Avantalı Özellikleri

Vinil tabela kullanıcısına tasarım alanında da sınırsız imkân verir. Vinil üzerine istenilen renkte istenilen resim, desen kullanılabilir. Bu da kurumunuzun, firmanızın markasını, logosunu, resimlerinizi dilediğiniz gibi basabilme şansı verir. Gerek zeminde gerekse resimde dilediğiniz tasarımı kullanabilirsiniz. Kimyasal yapısından kaynaklı olarak da son derece dayanıklı bir ürün olan vinil, açık alanlarda çok rahat kullanılabilir. Uzun yıllar ilk günkü tasarımını ve canlılığını muhafaza eder. Kırılma, solma, ezilme gibi olumsuzluklara maruz kalmadan reklamınızı, markanızı uzun süre güvenle yansıtabilirsiniz. Bağcılar vinil tabela alanında bizler güçlü altyapımız ile istediğiniz ebatlarda, istediğiniz renkte ve desende imalatlar yapıp mekanlarınıza uygulayabiliyoruz.

En Uygun Vinil Tabela Fiyatları

Vinil tabela afişlerde, tabelalarda, bayraklarda, posterlerde, fuar stantlarında, konser broşürlerinde ve daha birçok yerde tanıtım amaçlı kullanılabilir. Bina giydirme gibi büyük boyutlarda ya da afiş gibi ufak boyutlarda tasarlanıp imal edilebilir. Dayanıklı olmaları, hafif olmaları, taşınabilir olmaları sayesinde reklamın, tanıtımın olduğu her yerde vinil tabelalar kendini gösteriyor. Uygun fiyatlı bir reklam ürünü olması da bir diğer artısı olarak karşımıza çıkıyor. Bağcılar vinil tabela ihtiyaçlarını bizler her zaman uygun fiyatlarımızla karşılıyor, ekonomik çözümler üretiyoruz.

× Yardımcı Olabilir miyiz?