0536 446 14 91 - 0212 436 13 84 ax-san.reklam@hotmail.com

Kayan Yazı Led Tabela

Kayan Yazı Led Tabela Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Reklamcılık sektörünün hızla gelişmesi ve teknoloji ile entegre bir hale gelmesinin ardından müşterinin ilgisini çekmek için kullanılan en doğru ve en son teknolojiyi içeren tabela modelleridir. Bağcılar kayan yazı led tabela olarak bizler bütçe konusunda sıkıntısı olmayan, hizmetin müşteri kitlesine daha etkili ulaştırılmasını isteyen işletme ve firma sahiplerine bu model tabelaları önermekteyiz. Klasik model tabelalara göre birçok artı ve avantajı da beraberinde sunduğu için son dönemlerin en çok rağbet gören modeli diyebiliriz.

Gündüz ve gece görünümü konusunda hiçbir dezavantaj içermeyen, hareketli olması nedeni ile potansiyel müşteri kitlesi tarafından rahatça dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bu model tabelalarımızı kurumumuzda sizlerin istekleri doğrultusunda kodlamakta ve işletmenize uygun boyutlarda imal ederek kullanıma hazır hale getirmekteyiz.

Kayan Yazı Led Tabela Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Led tabelalar üretiminde kullanılan birçok led lambanın birleşiminden oluşmaktadır. Bu yüzden led kaliteleri önemlidir. Ucuz ve kalitesiz ledler kullanılmış olan tabelalar kısa sürede arıza vermekte, bu yüzden de reklamın eksiksiz ulaşmasına engel olabilmektedir. Eksik harf gösterimi, renklerde yaşanan değişimler sizler için yarardan çok zarara dönüşebilir. Ayrıca yapılan led tabelanın boyu ve diğer özellikleri de işletmenin büyüklüğü ile doğru orantılı olmalıdır. Bizler Bağcılar kayan yazı led tabela olarak sizlere vermiş olduğumuz hizmetlerimizde kaliteli, sağlam ve uzun ömürlü parçalar kullanarak üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Profesyonel hizmet anlayışımız sayesinde de sizler tarafından tercih edilen değerli bir konumda yer almaktayız.

Kayan Yazı Led Tabela Avantajları ve Fiyatlamaları

Hedef kitleye reklamın ulaştırılması ve dikkatin çekilmesi konusunda en etkili yöntem olarak ortaya çıkmaktadır. Ayrıca kayan yazı şeklinde bu reklam içerikleri potansiyel müşterilere ulaştırıldığı için kelime kısıtlaması diğer tabela çeşitlerine göre daha az olmakta ve buda siz işletme sahipleri için avantajlar sağlamaktadır. Bu kayan yazı tabela hizmetleri profesyonel hizmet sağlayıcıları tarafından yapıldığında kaliteli, eşsiz ve uzun ömürlü tabelalar elde edilmektedir. Buda sizlerin bütçesini olumlu etkilemektedir. Bizler Bağcılar kayan yazı led tabela olarak sizlere vermiş olduğumuz kaliteli ve profesyonel hizmetler neticesinde İstanbul ilinin Bağcılar semtinde tercih edilen kurumların başında bulunmaktayız.

× Yardımcı Olabilir miyiz?