0536 446 14 91 - 0212 436 13 84 ax-san.reklam@hotmail.com

Krom Harf

Krom Harf Tabela Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Krom malzemelerle kaplı yada direk krom malzeme kullanılarak yapılacak olan reklam markasının isim, logo gibi tasarımlarının lazer kesim şeklinde kesilerek kabartma bir tasarım ile kullanıldığı tabela çeşitleridir. İlgi çekme konusunda farklı bir tasarım çizgisine sahip olan bu ürün, işletme sahipleri tarafından çokça tercih edilmektedir. Kurum yapısına hem elitlik hem de bir kalite katmasından dolayı çokça tercih edilen modellerimizden birisidir. İç ve dış mekânlar içinde uygun bir yapıya sahip olması, biz Bağcılar krom harf tabela tarafından profesyonel ve kaliteli bir işçilik ile sizlere sunulmasından dolayı gönül rahatlığı ile işletmelerinizde kullanabilirsiniz.

Krom Harf Tabela Uygulamalarının Avantajları Nelerdir?

İç ve dış mekânlar içinde kullanılabiliyor olması bu tabela çeşidinin daha geniş bir hizmet ağına hitap etmesine yol açmaktadır. Işıksız ve ışıklı olarak farklı modellerde de üretilebilmesi, renklendirilebilmesi daha kişisel ve özgün tasarımlara sahip tabelalar oluşturmada katkılar sağlamaktadır. Kibar, estetik, modern ve dikkat çeken yapısı sayesinde reklamın müşteriye ulaştırılmasında çok etkili bir yöntemdir. Bağcılar krom harf tabela olarak bizlerde üretmiş olduğumuz tabelalarımızı kaliteli, profesyonel, müşterinin kurumunu en iyi şekilde yansıtacak şekilde tasarlamaktayız.

Fiyat bakımından da çok yüksek fiyatlara sahip olmaması ve kalitesi yüksek seyretmesi nedeni ile çokça tercih edilen tabela modellerimizden birisidir. Sizlerde bizlerden krom harf tabela modeline sahip ürünler isterseniz iletişime geçerek gerekli detayları alabilirisiniz.

Krom Harf Tabela Üretim Aşamalarımız ve Üretimde Dikkat Ettiğimiz Noktalarımız

Krom harf tabela üretimi yaparken öncelikle gerekli olan tasarım işlemlerimizi Bağcılar krom harf tabela kurumumuzda gerçekleştirmekte ve ön hazırlık işlemlerimizi yapmaktayız. Kullanılacak olan kaliteli malzemelerimizi belirledikten ve ayarladıktan sonra lazer yardımı ile tasarımdaki ölçülere uygun kodlamalarla otomatik kesme yapmaktayız. Verdiğiniz işletmenin sektörüne uygun tasarımlarla ve istekleriniz doğrultusunda gerekli renklendirme ve tasarımları yapmaktayız. Üretimlerimizde kaliteli boyalar kullanarak paslanma gibi durumların önüne geçerek uzun ömürlü ve sağlam tabelalar imal etmekteyiz. Üretim sonrası da profesyonel çalışanlarımızla bu montaj işlemlerini yaparak reklam ve tanıtımınız konusunda destek olmaktayız.

× Yardımcı Olabilir miyiz?