0536 446 14 91 - 0212 436 13 84 ax-san.reklam@hotmail.com

Pleksi Kutu Harf

Bağcılar Pleksi Kutu Harf

Tabela kullanımına duyulan ihtiyaçtan dolayı yeni tabelalar üretilmekte ve geliştirilmektedir. Bunlardan biri olan pleksi kutu harf ile ihtiyaçlarınıza tam anlamıyla çözüm bulacağınıza emin olabilirsiniz. Bağcılar pleksi kutu harf sektöründe ürettiğimiz pleksi kutu harfler, normal bir camla kıyaslandığı zaman darbelere karşı en az 6 kat daha dayanıklıdır. Bu sayede ürünü uzun süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Pleksi kutu harf sistemlerinin parlak ve göz alıcı yapıya sahip olmasından dolayı firma sahipleri tarafından özellikle kullanılmaktadır.

Göze çarpması ve müşterilerin dikkatini çekmesi, bu sistemin çoğu mağaza ve marketlerde kullanılmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda pleksi kutu harf sistemleri daha uzun ömre sahiptir. Kolaylıkla zarar görmez, yıpranmaz, rengi solmaz, patlamak ve eskimez. Sistem, şeffaf olarak üretilmektedir. Eğer müşterilerimiz ışıksız olmasını isterse sistemin arka planla uyum sağlaması için sistemin arkasında dekota kapatılarak hizmete sunulmaktadır. Fakat müşterilerimiz ışıklı olmasını isterse, istek doğrultusunda pleksi kutu harfler içerisine LED ışıklar döşenir. Firmamız tarafından sizlere sunulan ışıklı sistemlerde kullandığımız LED ışıklar su geçirmez ve kaliteli olmasıyla birlikte enerjiden tasarruf etmenizi sağlar.

Uzun Ömürlü Pleksi Kutu Harf

İhtiyacınız ve isteğiniz doğrultusunda alacağınız hizmet daima kaliteli ve güvenilir olmalıdır. Bağcılar pleksi kutu harf sektöründe pek çok firma bulunabilir. Fakat siz, iyi bir araştırma sonucunda sizin için en uygun olan firmayı bulmuş olursunuz. Biz, alanında uzman ekibimizle birlikte yıllardır bu sektörün içerisinde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Kaliteli malzemeler, kaliteli işçilik ve kaliteli hizmetle sektörün en iyi çalışmalarını sizlere sunuyoruz. Üretim yapma, satışa sunma, montajlama, bakım ve onarım işlemlerini eksiksiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Sistemi uzun ömürlü kullanmak istiyorsanız bakımını yapmayı ve yaptırmayı da ihmal etmemelisiniz.

Uygun Fiyata Pleksi Kutu Harf

Bağcılar pleksi kutu harf sektöründe pek çok firma kaliteli olmayan sistemleri yüksek fiyatlarla satışa sunmaktadır. Fakat biz, yıllardır bu sektörde değerli müşterilerimize yüksek kalitede hizmet verirken müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına uygun fiyatlarla çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Garantili ürünlerimizle ilgili yaşanacak ufak bir aksilik dahi olsa anında uzman ekibimiz yardıma geliyor. Sizler de ihtiyacınız ve isteğiniz doğrultusunda bu sistemden güvenilir bir şekilde yaralanmak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz.

× Yardımcı Olabilir miyiz?