0536 446 14 91 - 0212 436 13 84 ax-san.reklam@hotmail.com

Işıksız Tabela

Işıksız Tabela Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Işıksız tabela, hizmet veren birçok firma tarafından tabela seçiminde tercih edilen model olarak bizleri karşılamaktadır. Aslında en çok kullanılan model de diyebiliriz. Adından da anlaşılacağı üzere sadece hizmet veren kurum, işletmeye ait bilgilerin yer aldığı, hiçbir ek özellik ve teknolojiye sahip olmayan ürünlerdir. Bağcılar ışıksız tabela olarak İstanbul ilinin Bağcılar semtinde sizlere bu ışıksız tabela üretimi konusunda profesyonel içerikli hizmetler vermekteyiz.

Hizmet sektörü fark etmeksizin, firma yapısının büyük ölçekli ya da küçük ölçekli olmasının değişiklik yaratmadığı standart tabela modelidir. Bu model tabelanın diğer modellerimize göre daha köklü ve bilindik bir model olması da bunda etkili olan bir durumdur. Sadece gece reklamın müşteri ulaştırılması konusunda dezavantajları bulunmaktadır. Gece yoğunluklu hizmet veren işletmeler bu modelleri tercih etme konusunda iki defa düşünmelidirler.

Işıksız Tabelanın Kullanım Artıları ve Avantajları Nelerdir?

İlk ve en önemli artılarından birisi müşterinin bütçesini sarsamayan, düşük fiyatlı ve kaliteli tabela çeşitleridir. Elektronik bir sistem içermemelerinden dolayı olası arıza bakım gereksinimleri yok denecek kadar azdır. Teknolojinin yetersiz kaldığı kırsal, gelişmemiş bölgeler için yeterli ve hizmetin dikkat çekecek bir yapıda olmasını sağlamada çok büyük etki yaratan modellerdir. Bu yüzden dezavantajmış gibi görünen noktalar aslında hizmet alan kişiye göre avantaja dönüşebilmektedir. Bağcılar ışıksız tabela vermiş olduğumuz tabela hizmetlerimizde en kaliteli, renkleri canlı, verilen hizmete uygun içerikli ürün yapısı sayesinde müşterilerinizi cezbedecek bir ürün çeşitliliği ile gelmekteyiz.

Işıksız Tabela Hizmetlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler ve Fiyatlama Politikaları

Işıksız tabela yaptırırken, elektronik bir sistem içermemesi ve sade bir yapıda olmasında dolayı hizmetin ana noktası tasarım ve malzeme kalitesi konusudur. Bu yüzden kaliteli malzeme kullanımı, ürünün güneç ışınlarına karşı dayanıklılığı ve ömrü, renklerinin canlı olması ve hemen özelliklerini yitirmemesi gibi hususlarda çok dikkatli olunması gereklidir. Bizler Bağcılar ışıksız tabela olarak vermiş olduğumuz tüm hizmetlerde sizlerden önce bu konulara dikkat etmekte, eşsiz ve profesyonel işçilikli tasarımlara sahip tabelalar imal etmekteyiz. Sizlerde bu konuda bizlerden hizmet alabilirsiniz.

× Yardımcı Olabilir miyiz?