0536 446 14 91 - 0212 436 13 84 ax-san.reklam@hotmail.com

Totem Tabela

Bağcılar Totem Tabela

Totem tabela reklam dünyasında en çok tercih edilen ürünlerin başında gelir. Çok uzak mesafelerden dahi reklamların görünebilmesini sağlayan totem tabelalar açık alanlarda, şehir merkezlerine, anayol kanatlarında, işletme önlerinde, kırsal alanlarda rahatlıkla kullanılabilmekte, her seferinde üstün performans alınmaktadır.

Totem tabelalar ışıklı, ışıksız gibi en temelde ikiye ayrılırlar. Işıklı totem tabelalar geceleri ve akşamları da reklam yüzünüz olmaya devam ettiği için daha avantajlıdır. Bunun dışında ışıksız olanlar da çok fazla kullanılmaktadır. Işıklı olanların içerisine iç düzenekler yerleştirilir. Elektrik sistemi ya da güneş enerjisiyle çalışmasını sağlayan paneller eklenir. Bu sayede ışıl ışıl bir reklam ve tanıtım yüzünüz olmuş olur. Bizler Bağcılar totem tabela ihtiyaçlarında uzun yıllardır üst düzey sonuçlar ortaya çıkarıyor, beklentilerinizi fazlasıyla karşılıyoruz.

Totem Tabela Türleri

Totem tabelaların kullanım alanı konusunda hiçbir kısıtlama yoktur. İş yerleri, devlet kurumları, alışveriş merkezleri, plazalar, petroller, konaklama tesisleri ve diğer bütün kurumlar ve işletmeler totem tabelaları tercih edebiliyorlar. Özelliklerine göre totem tabelalar şu şekilde sınıflandırılıyor:

  • Işıklı totem tabela,
  • Işıksız totem tabela,
  • Alüminyum totem tabela,
  • Çift bacaklı totem tabela,
  • Tek bacaklı totem tabela,
  • Kompozit totem tabela,
  • Profil totem tabela,
  • Çelik saç totem tabela,
  • Likit totem tabela.

Firmamız Bağcılar totem tabela alanında bütün tabela türlerinde başarılı tasarımlar ve imalatlar yapabilmektedir. Tercihinizi ve ihtiyacınızı belirttiğiniz her türde totem tabelaları başarıyla hazırlayıp kullanımınıza sunuyoruz.

Totem Tabelada Profesyonel Hizmet

Totem tabelaların pek çok avantajı vardır. Bunların başında her boyutta imalat yapılabilmesi gelir. Bu sayede bulunduğunuz alana ve uygulayacağınız alana göre tanıtımınızı en iyi şekilde yapacağınız düşündüğünüz boyutu tercih edebilirsiniz. Işıklı da yapılabildiği için gerek boyut gerekse ışıklı yapısıyla çok uzak mesafelerden dahi fark edilebilir. Bu da etkili bir reklam aracına sahip olmanızı sağlıyor. Fakat totem tabela yapmak profesyonellik gerektiren bir iştir. Diğer reklam ürünlerine benzemez. Hazırlanması, uygulanması, tasarımı, dizaynı ve diğer bütün detaylarında birinci sınıf işçilik, birinci sınıf malzeme gerektirir. Bağcılar totem tabela firması olarak bizler daima en kaliteli, en estetik tabelaları sizlerle buluşturuyoruz.

× Yardımcı Olabilir miyiz?