0536 446 14 91 - 0212 436 13 84 ax-san.reklam@hotmail.com

Plastik Duba Yelken Bayrak

Bağcılar Plastik Duba ve Yelken Bayrak

Plastik duba trafikte, iş yerlerinin ve mağazanın önünde kullanılarak trafik ve park sorununu çözmeyi amaçlayan araç gereçtir. Aynı zamanda plastik dubalar reklam amaçlı da kullanılmaktadır. Müşteri kitlenizin doğrudan dikkatini çekmek ve reklamınızı yapmak için mantıklı bir tercih olacaktır. Yelken bayrak ise tanıtım yapılacak yerlerin önünde hedef kitleyi bilgilendirmek veya hedef kitlenin dikkatini çekmek amacıyla kullanılan bir araçtır. Bağcılar plastik duba ve yelken bayrak sektöründe kaliteli ve güvenilir çalışmaları ekibimizle birlikte gerçekleştiriyoruz. Sektörde müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştirerek değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunuyoruz. Yıllardır bu sektörün içerisinde bulunarak tecrübe sahibi olmamız sayesinde eksiksiz çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Plastik Dubanın Kullanım Alanları

Firmamızda bulunan plastik duba çeşitleri arasında ihtiyacınız doğrultusunda yararlanabilirsiniz. Trafik dubaları, reklam dubaları, park yeri dubaları farklı modellerle sizlere sunulmuştur. Bağcılar plastik duba ve yelken bayrak sektöründe üretimini ve satışını yapığımız dubalarımızın içeriğinde kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Kullandığımız bu kaliteli malzemeler sayesinde tercih ettiğiniz dubayı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Firmamız tarafından üretilen bu dubaların pratik ve kolay taşınabilir olmasıyla birlikte üzerine baskı yapabilirsiniz. Yani dubaların üzerinden araçla geçtiğiniz zaman yine aynı haliyle kullanmaya devam edebilirsiniz. Plastik dubalar standart boyutta üretilmektedir. Fakat müşterilerimizin isteği üzerine belirtilen ölçülere uygun olarak plastik duba üretimi yapıyoruz.

Yelken Bayrakların Kullanım Alanları

Verdiğiniz hizmet veya yaptığınız çalışmalarla ilgili reklam yapmak, hedef kitlenin dikkatini çekmek ya da hedef kitleye bilgi vermek amacıyla yelken bayraklardan faydalanabilirsiniz. Bağcılar plastik duba ve yelken bayrak sektöründe ihtiyacınız olan tek şey güvenilir bir firmadır. Biz, sektörün tecrübeli ve bilgi sahibi firması olarak sizlerin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Yelken bayraklar fuarlarda, iş yerlerinde, restoranlarda, kuaför ve marketlerde, benzin istasyonlarında, otellerde, dershanelerde ve bunun gibi pek çok alanda tercih edilmektedir. Firmamız tarafından standart ölçülerde 70×300 ve 70×400 olmak üzere üretilmektedir. Değerli müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda ölçüler değişmektedir. Plastik duba imalatı ve yelken bayrak imalatı firmamız tarafından yüksek kalitede sizlere sunulmaya devam edecektir.

× Yardımcı Olabilir miyiz?