0536 446 14 91 - 0212 436 13 84 ax-san.reklam@hotmail.com

Rollup Banner

Bağcılar Rollup Banner

rollup banner, showroomların, mağazaların, fuarların, özel etkinliklerin vazgeçilmez tanıtım ihtiyaçlarından birisidir. Dijital baskı yöntemleriyle hazırlanan rollup banner baskılar, canlı renklere sahip, görünürlüğü üst düzey olan reklam araçlarıdır. Kendine ait aparatları, taşıma çantası vardır. Bu sayede rahatlıkla taşınabilir ve istenen yerde pratik kullanım imkânı sunarlar. Son derece hafif malzemelerden imal edildikleri için taşınması kolay olduğu için işletmelerin en çok rağbet gösterdiği reklam materyallerinden birisidir. Bağcılar rollup banner reklam araçlarının bu kadar fazla ilgi görmesinin bir diğer nedeni de stant mekanizması sağlam kaldığı sürece farklı rollup banner baskılarla tekrar tekrar kullanılabiliyor olmasıdır. Bu da işletmeler için büyük kolaylık sağlamakta, tasarruflu bir reklam aracına sahi olma şansı vermektedir.

Rollup Banner Artı Özellikleri

rollup banner standı yaylı alüminyum mekanizmaya sahiptir. Bu sayede mekanizma görseli kendiliğinden içine sararak korumaya alır. Sergileme alanına gelindiğinde ise rollup banner standınızı kurmanız ya da ardından toplamanız sadece 1 dakikanızı alır. Firmamız Bağcılar rollup banner hizmetlerinde bir yıl garanti veriyor. Defalarca kurup katlayabileceğiniz dayanıklı mekanizma sayesinde dilerseniz daha sonra farklı baskılar ve reklam ürünleri hazırlatıp mekanizma içinde reklamlarınızı sergilemeye devam edebilirsiniz. Firmamızdan alacağınız rollup banner reklam ürünlerinin bazı üstün özellikleri şunlardır:

  • Yüksek kalitede alüminyum konstrüksiyon vardır.
  • Görsel zemin kenarlarında kıvrılmayan Avrupa branda vardır.
  • 1200 dpi iç mekân baskısıyla dijital baskı yapılmaktadır.
  • Kurulum yapılması oldukça basittir. Bir ucundan çekip açabilir, ardından da bıraktığınızda yeniden sarılır.
  • Çanta ile birlikte rollup banner ağırlığı 4-5 kg arasındadır.

Rollup Banner Ölçüleri

Bağcılar rollup banner ürünlerimiz farklı boyutlarda tercih edilebilir. Ürünlerimizin boyutları arasında tercih yaparken kesinlikle kullanacağınız alanı baz almalı, kullanacağınız alanın genişliğine göre en ideal ölçüleri tercih etmelisiniz. Hem ekonomik hem de etkili bir reklam aracına sahip olmak istiyorsanız birinci sınıf malzeme ve üstün işçilik harikası ile hazırladığımız ürünlerimiz rahatlıkla beklentilerinizi karşılayacaktır. Bizler, hızlı ve kaliteli üretim politikamızla siparişlerinizi kısa sürede tamamlayarak kullanımınıza hazır hale getiriyor, daima en uygun fiyatlı reklam seçeneklerini sunuyoruz.

× Yardımcı Olabilir miyiz?