ışıklı tabela

 

 Estetik ve göze hoş gelmesinden dolayı bu tür tabelalar çok tercih edilir. İstemiş olduğunuz ışıklı tabela modelleri ve fikirlerini bizlerle paylaşın, bizler uygulamasını yapıp montaj işlemini tamamlayalım.

Işıklı tabela yaptırmak istiyorum fakat tam olarak nasıl bir şey yapılmalı diyorsanız, doğru adrestesiniz. Bizler uzman grafikerlerimiz dahilinde sizlere görsel olarak yapılacak çalışmayı çıkarıyoruz. Değiştirilmesini istediğiniz yerleri değiştirerek uygulama işlemini gerçekleştiriyoruz. Tabelaların yapım aşamasında olduğu kadar, montaj aşamalarıda çok önemlidir. Haberlerde ve bir çok gazetelerde mutlaka hatalı montaj sebebi ile düşen tabelalara şahit olmuşsunuzdur. Bunun gibi hatalara firmamız asla yer vermez.

Tabela montajı yapan yerler olarakta yukarıda anlattığım gibi Türkiyenin bir numarasıyız. Büyük firmalar alt bayilerine genellikle hazır tabelalar gönderir ve gönderdikleri tabelaların montajı konusunda yardımcı olmazlar. Bizler bu gibi durumlarda da firmaların yanındayız. Her türlü ışıklı tabela montajı itina ile yapılır. Montaj öncesi takılacak yerin ölçüleri alınarak, kullanılacak malzemeler hazırlanır gerekirse özel aparat ayarlanır.