0536 446 14 91 - 0212 436 13 84 ax-san.reklam@hotmail.com

Işıklı Tabela

Işıklı Tabela Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Işıklı tabela sistemleri, aydınlatma malzemeleri ve ışıklandırma teknolojileri kullanılarak reklam tabelalarının ışıklı hale getirilmesi ile elde edilen tabela çeşididir. Bu tabelalar hem daha çok dikkat çekmek hem de gece- gündüz fark etmeksiniz reklamın yapılabilmesini sağlamada büyük artıları bulunan tabela çeşididir. Bizlerde  Bağcılar ışıklı tabela olarak günümüzde yoğun bir şekilde talep gören bu model reklam tabelalarının üretimini gerçekleştirmekteyiz.

Genel olarak ışıklı tabela üretimlerimizi yaparken alüminyum gövde ya da demir profiller yardımı ile bir çatı oluşturmakta iç kısımlarına ışıklandırma kaynaklarını, dış yüzeyine de kişinin reklamını, markasını içeren bilgilerin yer aldığı panoyu koyarak bu sistemi oluşturmaktayız.

Işıklı Tabela Yaptırılırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Genel olarak tabela yaptırırken, tabelanın özellikleri yanında dışarıdan bir müşteri gibi bakıldığında ilgi çekmesi, rahatsız edici ve göz yorucu olmaması gereklidir. Bunların belirlenmesi içinde tabelanın konulacağı yer, ölçüleri, boyutu, ışıklandırma tekniği gibi birçok konuda hassas düşünülmelidir. Bunların dikkatlice hesaplandıktan sonra üretime geçilmesi daha kaliteli sonuçları beraberinde getirecektir.  Bağcılar ışıklı tabela olarak sizlere vermiş olduğumuz hizmetin her aşamasını dikkatli bir şekilde gerçekleştirerek kusursuz bir tabela imalatı yapmaktayız.

Bizlerden hizmet alacak olan müşterilerimizin vermiş olduğu hizmet sektörüne uygun bir temaya ve görünüme sahip olması konusunda dikkatli ve özenli bir süreç ilerletmekteyiz. Üretimin ana çatısının sağlamlığı, montajının sağlamlığı, kullanılan aydınlatma malzemesinin sağlamlığı gibi hususlarda dikkatli çalışmalar gerçekleştirmekte, bu sayede de kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler vermekteyiz.

Işıklı Tabela Avantajları ve Çeşitleri

Genel olarak tabelanın kullanım amacı müşterilere hizmet verilen kurum yerinin gösterilmesi ve dikkat çekilerek müşterinin alışveriş yapmaya teşvik edilmesini sağlamada büyük bir etkiye sahiptir. Tercih edilen ışıklı tabela modelleri de müşteri ilgisini çekme konusunda diğer klasik tabelalarla göre daha başarılı sonuçlar verdiği için artı avantajlar sunmaktadır.  Bağcılar ışıklı tabela olarak bizlerde sizler için tasarlamış olduğumuz kaliteli tabela tasarımlarımız ve yüksek kaliteli işçiliğimiz ile müşteri kitlenizi artırıcı tabelalar ile hizmetler vermekteyiz. Işıklandırma konusunda;

  • LED
  • Neon
  • Florasan
  • Dıştan ışıklandırma

‘gibi yukarıdaki teknikleri kullanarak farklı tasarım hatlarına sahip ürünler ortaya koymaktayız. Gönül rahatlığı ile bizleri tercih edebilirsiniz.

× Yardımcı Olabilir miyiz?